Električni trotinet Segway Ninebot F3EID EK000858238
Električni trotinet Segway Ninebot F3EID: EK000858238
- 106.619,00 din
- Cena sa PDV-om
- 75.269,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.643,00 din
Dostavljamo već od 28.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Snaga | 1200 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Nosivost | 120 kg |
| Domet | Do 50 km |
| Dimenzije | - Širina 120 cm - Visina 60 cm - Dubina 23 cm |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 10" |
| Težina | 18.60 kg |
| Brand | Segway |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Električni trotineti |
| Naziv i vrsta robe | Električni trotinet Segway Ninebot F3E |
| Tip i model | Električni trotineti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |