SAMSUNG LED TV UE50CU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologijaID EK000546965
SAMSUNG LED TV UE50CU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologijaID: EK000546965
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- 74.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 44.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.177,00 din
Dostavljamo već od 19.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | PurColor tehnologija |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Osvežavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG LED TV UE50CU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
