Midea mašina za sudove MFD60S350S-HRID EK000457253
Midea mašina za sudove MFD60S350S-HRID: EK000457253
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 63.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.097,00 din
Midea mašina za sudove MFD60S350S-HR Energetska klasa:D Buka: 44 dB Postavljanje proizvoda: Samostojeća Kapacitet punjenja:14 kompleta Dimenzije (v x š x d): 84,5 x 59.8 x 60 cm
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip: | Samostojeća |
| Boja: | Inox |
| Kapacitet punjenja: | 14 kompleta |
| Energetski razred: | D (1.3.2021.) |
| Učinak pranja: | A |
| Učinak sušenja: | A |
| Potrošnja vode: | 10 l / po ciklusu |
| Nivo buke: | 44 dB (B) |
| Programi: | - Intenzivni, Normalni, Eco, Staklo, 90 minuta, Brzi, Namakanje, Auto |
| Funkcije i karakteristike: | - Antibaterijski filter - Dužina dovodne cevi (mm) : 1500 - Dužina odvodne cevi - ukupna / izvan uređaja (mm) : 1750/1500 |
| Brizgaljke: | 2 |
| Broj korpi: | 2 |
| Potrošnja el. Energije: | 85 kWh / 100 ciklusa |
| Širina: | 60 cm |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 60 x 84.5 x 59.8 cm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mašine za sudove |
| Brand | Midea |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina | 60 cm |
| Naziv i vrsta robe | Midea mašina za sudove MFD60S350S-HR |
| Tip i model | Mašine za sudove |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
