BOSCH aku kosilica za travnjak AdvancedRotak 36V, 4.0Ah, 40cm 06008B9F00ID EK000835333
- 100.560,00 din
- Cena sa PDV-om
- 49.989,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.419,00 din
Dostavljamo već od 14.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
AdvancedRotak 36V-40–650
Bosch akumulatorska kosilica AdvancedRotak 36V-40–650 izvrstan je izbor za njegu travnjaka jer objedinjuje učinkovitost, udobnost i izdržljivost. Sa širinom košnje od 40 cm osigurava brzu i učinkovitu košnju čak i velikih travnatih površina.
Pokreće ga motor bez četkica koji pruža izvrsnu košnju i dulje trajanje baterije. Dizajnirana je za optimalno rezanje visoke i niske trave, što omogućuje da rezultat košnje uvijek bude savršen.
Kosilica je opremljena s nekoliko funkcija koje olakšavaju korištenje i povećavaju udobnost tijekom rada. Ergoflex drška pruža udoban i ergonomski rukohvat, dok se visina košnje trave može jednostavno podesiti pritiskom na gumb koji vam omogućuje odabir između 7 različitih razina od 25 mm do 80 mm.
Vreća za sakupljanje od 50 litara izrađena od tkanine, opremljena i indikatorom napunjenosti, osigurava održavanje čistog i urednog travnjaka. Kada se travnjak kosi, kosilica se može jednostavno sklopiti u kompaktniji oblik pomoću Ergoslide sustava.
Bosch Syneon akumulatorska tehnologija osigurava optimalnu snagu i dulje trajanje baterije. Osim toga, kosilica je dio akumulatorskog sustava 36V POWER FOR ALL, što znači da je kompatibilna sa svim baterijama i punjačima unutar ovog sustava, što omogućuje još veću fleksibilnost i jednostavnost korištenja.
Tehnički podaci
| Napon baterije: | 36,0 V |
|---|---|
| Kompatibilnost baterije: | 36V POWER FOR ALL |
| Preporučena baterija: | > = 4,0 Ah |
| Vrijeme punjenja baterije: | 1,10 h |
| Rad s kapacitetom baterije: | 2 Ah |
| Brzo punjenje baterije: | 80% napunjeno za 48 min |
| Preporučena površina travnjaka (maks.): | 650 m² |
| Širina košnje: | 40 cm |
| Sustav košnje: | Sigd nož |
| Kapacitet spremnika za travu: | 50 l |
| Visina košnje: | 25–80 mm |
| Podešavanje visine košnje: | 7-razinsko, centralno |
| Vrsta ručke: | „Ergoflex“ sustav |
| Dimenzije alata (D x Š x V): | 1310 x 470 x 1080 mm |
| Masa: | 16,500 kg |
| Brand | Bosch |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 40 cm |
| Preporučena površina košenja | 650 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 80 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 7 |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH aku kosilica za travnjak AdvancedRotak 36V, 4.0Ah, 40cm 06008B9F00 | |
| Tip i model | Aku kosilice | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |