BOSCH Robotska kosilica VISIMOW18V-100 solo 06008E1001ID EK000838306
- 74.090,00 din
- Cena sa PDV-om
- 38.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.887,00 din
Dostavljamo već od 16.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Bosch VISIMOW 18V-100 predstavlja inovativno rešenje za održavanje travnjaka bez kompleksnih instalacija, kablova i žice.
• Zahvaljujući naprednoj SmartVision WDR kameri sa AI sistemom i ultrazvučnim senzorima, kosilica intuitivno prepoznaje travnate površine, prepreke i rubove travnjaka, što joj omogućava autonomno i precizno košenje bez potrebe za ručnim vođenjem ili postavljanjem žica.
• Ovaj model koristi Bosch 18V Power For All baterijski sistem, što znači da istu bateriju možete koristiti i sa drugim Bosch 18V Power For All alatima. Time se obezbeđuje maksimalna fleksibilnost i jednostavnost u radu bez kablova ili dodatnih komponenti.
• Bosch VISIMOW 18V nudi različite režime košenja prilagođene potrebama travnjaka, uključujući automatsko pokrivanje cele površine i spiralno košenje specifičnih zona.
• U toku rada koristi tehniku malčiranja, pri kojoj se pokošena trava usitnjava i ostavlja na travnjaku, delujući kao prirodno đubrivo i poboljšavajući kvalitet podloge.
Tehnički podaci
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Preporučena površina | do 100 m² |
| Napon baterije | 18 V |
| Kapacitet baterije | 4,0 Ah |
| Vreme punjenja | 59 min (AL18V-44) |
| Širina košenja | 16 cm |
| Visina košenja | 20 – 60 mm |
| Motor za sečenje | Motor bez četkica |
| Pogonski motor | Sa četkicama |
| Zaštita | IPX5 |
| Maksimalni nagib | 35% |
| Težina | 6,9 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) | 429 × 348 × 226 mm |
Funkcije
• SmartVision – kamera sa širokim dinamičkim opsegom (WDR) sa naprednim AI sistemom. Omogućava kosilici da detektuje travu i zna gde da kosi.
• Ultrazvučni senzori – detekcija udara i ultrazvučni senzori za prepoznavanje prepreka na travnjaku i oko njega.
• SpotMow – funkcija SpotMow fokusira na sve nepokošene delove travnjaka, npr. ispod premeštenog baštenskog nameštaja, za potpunu pokrivenost.
• Nasumično košenje – nasumično košenje osigurava da se dosegne svaki deo bašte sa širinom košenja od 16 cm.
• Visina sečenja – visina sečenja se može podesiti od 20 mm do 60 mm. Različiti delovi travnjaka mogu se održavati na različitim visinama.
• Može se prati crevom – robotska kosilica sa zaštitom IPX5 za lako čišćenje baštenskim crevom.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Robotske kosilice |
| Brand | Bosch |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH Robotska kosilica VISIMOW18V-100 solo 06008E1001 |
| Tip i model | Robotske kosilice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |