Bosch Akumulatorski trimer za travu UniversalGrassCut 18V-26-500 06008C1F01ID EK000673403
15.990,00 din
Cena sa PDV-om
10.629,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
  • Brand: Bosch
  • Akumulatorski trimer za travu
  • Prečnik sečenja (struna): 26 cm
  • Težina: 2.4kg
Pozicioniranje
  • Fleksibilno i udobno šišanje bašte
Korisnička korist
  • Teleskopsko podešavanje visine za udobno rukovanje i držanje tela
  • Funkcija EdgeSimple omogućava jednostavno orezivanje dodirom i okretom ručice
  • Nagibna glava za precizno šišanje ispod klupa i na teško pristupačnim mestima
  • Poluautomatski kalem bez zamaranja eliminiše potrebu za ručnim podešavanjima
  • Idealno za orezivanje, šišanje, kao i za košenje korova i trave na malim i srednjim travnjacima
  • Kompatibilno sa Bosch 18V POWER FOR ALL akumulatorom
Karakteristike
Napon akumulatora 18.0 V
Kompatibilnost akumulatora 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Preporuka za akumulator >= 2,0 Ah
Sistem linije sečenja Poluautomatsko
Prečnik sečenja (struna) 26 cm
Debljina strune 1,6 mm
Kapacitet opterećenja kalema strune 4 m
Broj obrtaja u praznom hodu 8,500 min-1
Podešavanje visine 30 cm
Dimenzije alata (D x Š x V) 1330 x 260 x 340 mm
Težina 2,400 kg
Masa bez akumulatora 2,0 kg
Podela kategorije proizvoda Akumulatorski trimer za travu
Dimenzije pakovanja (dužina) 981 mm
Dimenzije pakovanja (širina) 227 mm
Dimenzije pakovanja (visina) 133 mm
Dimenzije pakovanja (D x Š x V) 981 x 227 x 133 mm
Produžite garanciju za DIY Bosch električne alate!
Za sve zelene i baštenske alate dobijate tri godine garancije - i to besplatno!
Tip proizvoda Aku trimeri
Brand Bosch
Napon akumulatora 18 V