BOSCH Oštrica 3T Brushcutter Set LH Thread F016800663ID EK000842770
BOSCH Oštrica 3T Brushcutter Set LH Thread F016800663ID: EK000842770
- 5.180,00 din
- Cena sa PDV-om
- 2.799,00 din
BOSCH Oštrica 3T Brushcutter Set LH Thread F016800663 Brend: Bosch ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| BOSCH Oštrica 3T Brushcutter Set LH Thread F016800663 |
| Brend: | Bosch |
| Vrsta proizvoda: | Pribor za akumulatorsku trimer-kosilicu |
| Proizvodna linija: | RBP - Pro |
| Divizija: | Garden |
| Grupa korisnika: | PRO |
| Prečnik kruga košenja: | 25,0 cm |
| Debljina oštrice: | 1,800 mm |
| Oblik: | List sa 3 zupca |
| Otvor: | 25,400 mm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Oprema i pribor za trimere |
| Brand | Bosch |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH Oštrica 3T Brushcutter Set LH Thread F016800663 |
| Tip i model | Oprema i pribor za trimere |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |