Stanley Fatmax FME440K ekscentrična brusilicaID EK000346764
- 13.629,00 din
- Cena sa PDV-om
- 9.579,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 464,00 din
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Motor sa varijabilnom brzinom od 480 w za 4000 do 12000 obrta u minuti
"Kuka i petlja" (čičak) 125 mm baza
4m gumeni kabl i prekrivač za trajnost
Deo programa STANLEY FatMax električnog alata
Tehničke karakteristike:
Napon (V): 230
Brzina u praznom hodu (o / min): 4.000 - 12.000
Snaga snimanja (W): 480
Dimenzije brusnog papira (mm): 125
Veličina ploče (mm): 125
Ekscentričnost (mm): 2.5
Oscilacioni krug (mm): 5
Dužina kabla (m): 4
Obim isporuke:
Kesa za prašinu,
3 brusna papira (80/12/240g),
Kofer
| Poslovno ime proizvođača | Stanley Black & Decker, Inc. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | TS-MOD d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Regulacija brzine | Da |
| Brand | Stanley |
| Tip proizvoda | Ekscentrične brusilice |
| Brusna ploča (Ø) | 125 mm |
| Snaga | 480 W |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 12000 okr/min |
| Naziv i vrsta robe | Stanley Fatmax FME440K ekscentrična brusilica |
| Tip i model | Ekscentrične brusilice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Stanley Black & Decker, Inc. |
| Poslovno ime uvoznika | TS-MOD d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |