66.890,00 din
Cena sa PDV-om
42.809,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Prednosti
  • Izjednačena raspodela težine zahvaljujući konstrukciji u obliku slova L za udobniji rad
  • Neznatne vibracije (samo 12 m/s²) za udobniji rad zahvaljujući Bosch kontroli vibracija
  • Pokretni nosač četkica (za istu silu pri levom kao i pri desnom smeru obrtanja)
Tehnički podaci
Nominalna snaga 800 W
Snaga udarca 3,1J
Prihvat alata SDS-plus
Težina bez kabla 3.6 kg
Dužina 354 mm
Visina 233 mm
Prečnik bušenja
Prečnik bušenja betona, hamer burgije 28 mm
Obim isporuke:
Bosch GBH 3000
SDS-plus izmenljiva glava
Brzostezna glava - futer za rad sa cilindričnim burgijama
Plastični profi kofer
Graničnik za dubinu
Drška
Produžite garanciju za profesionalne Bosch električne alate!
Poslovno ime proizvođača Robert Bosch Power Tools GmbH
Zemlja proizvodnje Nemačka
Poslovno ime uvoznika Robert Bosch d.o.o.
Tip proizvoda Čekić bušilice
Brand Bosch Professional
Snaga 800 W