Scheppach čekić bušilica SDSMAX 1600W DH1600MAX 5907903901ID EK000738063
27.680,00 din
Cena sa PDV-om
15.490,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
  • Sa udarom od 10 džula, čekić za rušenje DH1600MAX iz Scheppacha je spreman za najteže poslove.
  • Pogodan je i za udarno bušenje.
  • Promena alata je brza i laka zahvaljujući SDS-Max sistemu stezanja.
  • Obim isporuke uključuje šiljato i ravno dleto, kao i plastičnu kutiju.
  • Udarna snaga od 10 džula za univerzalnu upotrebu
  • Snažan motor od 1600 W
  • Dve funkcije za svestrani rad (udarno bušenje i dletenje)
  • Maksimalna frekvencija otkucaja od 3800 bpm
  • Kontrola protiv vibracija
  • Laka zamena alata zahvaljujući SDS-Max sistemu stezanja
  • Plastično kućište za praktičan transport i skladištenje
  • Uključujući zašiljeno i ravno dleto, LED, par ugljeničnih četkica i cjev za podmazivanje
  • Snaga 1600 W
  • Napon 220-240 V | 50 Hz
  • Broj udaraca i snaga udarca 3800 u/min 10 J
  • Dimenzije 460 x 95 x 380 mm