Scheppach Tračna testera HBS261 120mm 5901514901ID EK000738076
Cena sa PDV-om
61.650,00 din
Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
2.984,00 din
Schepach HBS261 je tračna testera za hobiste, maketare i „uradi sam“ koji žele da precizno obrađuju svoje radove od tvrdog i mekog drveta, plastike ili aluminijuma do visine od 120 mm. Sa ovom visi...  Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Schepach HBS261 je tračna testera za hobiste, maketare i „uradi sam“ koji žele da precizno obrađuju svoje radove od tvrdog i mekog drveta, plastike ili aluminijuma do visine od 120 mm. Sa ovom visinom otvora mogu se obraditi čak i grede. HBS261 je pogodan za apsolutno ravne rezove i lepe krivine, za koje se radni predmet pomera na radnom stolu tokom testerisanja. Kao rezultat toga, tračna testera je znatno finija od kružne testere, ali nije pogodna za filigranske radove i unutrašnje rezove kao što je rolna testera. Radni predmet se dovodi do lista testere preko stabilnog radnog stola. Dva graničnika radnog komada se koriste za optimalno pozicioniranje i zaštitu vaših prstiju. Ograda sa brzim zaključavanjem se koristi za izradu preciznih uzdužnih rezova. Specifičan ugao za kosi rez se može stvoriti pomoću ubodne šablone. Radna površina ima osnovnu veličinu 300 x 380 mm i može se po potrebi proširiti na 535 mm. Stol se takođe može kontinuirano naginjati za 45° korišćenjem skale ugla da bi se stvorili uglovi nagiba do 45°. Zaključavanje se vrši bez alata preko sistema za brzo otpuštanje. Sa snagom od 550 W, indukcioni motor HBS261 postiže maksimalnu brzinu sječenja od 960 metara u minuti dok istovremeno radi glatko. Ako je potrebno, brzina se može smanjiti na 660 metara u minuti – najbolji preduslovi za precizno rezultati rezanja. Traka testere, koja je zavarena u krug, omogućava visinu sječenja od 120 mm i ravnomerniji hod lista testere. Sa širinom od 6 – 13 mm, list testere je toliko tanak da se pri testerisanju gubi samo malo materijala. Stoga su moguće fine ivice, uglovi i krivine i preciznost u milimetarskom opsegu. HB261 se može koristiti sa svim komercijalno dostupnim listovima testere od 1790 mm širine do 13 mm. Usisna mlaznica od 98 mm za povezivanje spoljašnjeg sistema za usisavanje prašine osigurava da je radna površina uvek čista. GARANCIJA 2+1 GODINA Specifikacija: Snaga: 550 W. Napon: 230V-50Hz. Brzina rezanja: 960 m/min. Dužina lista testere: 1790 mm. Širina lista testere: 6-13 mm. Dijagonalno podešavanje stola: 0-45°. Max. rastojanje noža do okvira uređaja: 245 mm. Maksimalna veličina predmeta obrade: 120 mm. Klasa zaštite: 300 x 380-520 mm. Dimenzije: 600 x 440 x 860 mm. Težina: 20,5 kg. Obim isporuke: Uključujući šablon za poprečno sečenje i 2. traku testere.
Zemlja proizvodnje Nemačka
Brand Scheppach
Tip proizvoda Stone i preklopne testere
Ovaj proizvod do sada niko nije ocenio, budite prvi!
    Naziv i vrsta robe Scheppach Tračna testera HBS261 120mm 5901514901