SAMSUNG S26+ 12GB + 256GB Sky Blue, mobilni telefon (SM-S947BLBDEUC)ID EK000847388
SAMSUNG S26+ 12GB + 256GB Sky Blue, mobilni telefon (SM-S947BLBDEUC)ID: EK000847388
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 184.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 148.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 7.172,00 din
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Samsung |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Prednja kamera | 12 |
| Tip procesora | Exynos 2600 |
| Kapacitet baterije | 4900 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 16 |
| Visina | 158.4 mm |
| Širina | 75.8 mm |
| Dubina | 7.3 mm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG S26+ 12GB + 256GB Sky Blue, mobilni telefon (SM-S947BLBDEUC) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |