TESLA OLED TV O65S949GUS Frameless, 4K Ultra HD, Google Smart TV, 120Hz IPS, Dolby Vision, Dolby Audio, HDR, HLGID EK000645284
TESLA OLED TV O65S949GUS Frameless, 4K Ultra HD, Google Smart TV, 120Hz IPS, Dolby Vision, Dolby Audio, HDR, HLGID: EK000645284
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže televizora dostupna na teritoriji Beograda.
- Cena sa PDV-om
- 239.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 11.615,00 din
Televizor TESLA O65S949GUS/OLED/65"/UHD/Smart/Google TV/siva
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
TV NOSAČ TILT zidni, nagibni, veličina ekrana od 37"-75", nosivost do 50kg; VESA 600x400
993,48 din
949,00 din
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Televizor TESLA O65S949GUS/OLED/65"/UHD/Smart/Google TV/siva
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Tesla |
| Boja | Siva |
| Ostalo | OLED 120Hz IPS, 2.1.2 ozvučenje |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 2.0 | 0 kom |
| Osvežavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Google TV |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Naziv i vrsta robe | TESLA OLED TV O65S949GUS Frameless, 4K Ultra HD, Google Smart TV, 120Hz IPS, Dolby Vision, Dolby Audio, HDR, HLG |
| Tip i model | Televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
