Esperanza fen za kosu EBH003PID EK000461870
Esperanza fen za kosu EBH003PID: EK000461870
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 1.390,00 din
Esperanza fen za kosu EBH003P | Snaga:750W | Broj brzina:2 | Broj temperatura:2 | Jonizator:Ne |
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Model | EBH003P |
| Snaga | 750 W |
| Podešavanje temperature i brzine | 2 brzine |
| Dužina kabla | 1,6 m |
| Ostalo | Sklopiva ručka Napon: 230V Frekvencija: 50Hz |
| Boja | Ljubičasta |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Fenovi za kosu |
| Brand | Esperanza |
| Boja | Ljubičasta |
| Snaga | 750 W |
| Postavke topline | 2 |
| Postavke brzine | 2 |
| Hladni zrak | Ne |
| Tehnologija iona | Ne |
| Difuzor | Ne |
| Naziv i vrsta robe | Esperanza fen za kosu EBH003P |
| Tip i model | Fenovi za kosu |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |