Beko ugradna rerna BBIE 11100 B, Ventilatorska, 72 L, crnaID EK000839130
Beko ugradna rerna BBIE 11100 B, Ventilatorska, 72 L, crnaID: EK000839130
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 28.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.403,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+5 godine produžene garancije
2 godine + 5 godine produžene garancije samo za BEKO ugradnu tehniku uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Ponuda važi do 31.05.2026, a registraciju možete izvršiti najkasnije do 30.06.2026.
Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Ponuda važi do 31.05.2026, a registraciju možete izvršiti najkasnije do 30.06.2026.
Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
BEKO BBIE 11100 B Ugradna rerna
Kvalitetna ventilatorska ugradna rerna sa velikom zapreminom, više funkcija pečenja i modernim dizajnom.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ugradna rerna |
| Energetska klasa | A |
| Karakteristike rerne | |
| Tip rerne | Ventilatorska |
| Zapremina | 72l |
| Gril | Da |
| Dodatne funkcije | Električni gril, Konvencionalno kuvanje, Donji grejač, Brzo zagrevanje sa Booster-om, 6 različitih funkcija, Mali gril sa ventilatorom |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Visina | 59.5cm |
| Širina | 59.4cm |
| Dubina | 56.7cm |
| Težina | 26.6kg |
| Pakovanje | 1 standardni pleh, Žičana polica |
| Ostalo | |
| Napomena | Mehanički tajmer |
| Čišćenje | Non-Stick Tray |
| Ostalo | Staklo na vratima koje se može skinuti, Nosači za police u 5 nivoa, Halogeno osvetljenje, Rashlađivanje ventilatorom |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
| EAN | 8690842516863 |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Rerne |
| Tip rerne | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Emajl |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 72 l |
| Teleskopske vođice na izvlačenje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 56.7 cm |
| Neto težina | 26.6 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko ugradna rerna BBIE 11100 B, Ventilatorska, 72 L, crna |
| Tip i model | Rerne |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
