Vox kombinovani šporet GHT6220WID EK000382420
Vox kombinovani šporet GHT6220WID: EK000382420
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Kupovinom određenih modela VOX bele tehnike na poklon dobijate Vox toster SM2005.
Akcija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 34.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 28.499,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.379,00 din
Vox GHT6220W šporet Tip šporeta: Kombinovani Dimenzije(VxŠxD): 85 × 60 × 60 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Kategorija | Kombinovani šporeti |
| Tip | Kombinovani šporet |
| Tip grejnih elemenata | 2 plinska gorionika, 2 električne ringle |
| Broj grejnih zona | 4 |
| Ringla 1 | Polu-brzi gasni gorionik 75 mm, 1750 W |
| Ringla 2 | Brzi gasni gorionik 100 mm, 3000 W |
| Ringla 3 | Električna ringla 145 mm, 1000 W |
| Ringla 4 | Električna ringla 180 mm, 2000 W |
| Ekspres ringla | 1 |
| Funkcija bržeg roštiljanja | Da |
| Funkcija donjeg grejača sa ventilatorom | Da |
| Funkcija duplog grila sa ventilatorom | Da |
| Tip rerne | Električna |
| Turbo funkcija | Da |
| Zapremina rerne | 65 l |
| Broj funkcija rerne | 8 |
| Defrost funkcija | Da |
| Hromirana rešetka | 1 kom |
| Gratis pleh za pečenje (plitki) | Da |
| Gratis pleh za pečenje (duboki) | Da |
| Ukloniva vrata rerne | Da |
| Poklopac | Da |
| Visina sa podignutim poklopcem | 1450 mm |
| Dubina sa otvorenim vratima | 1050 mm |
| Ukupna električna snaga | 5600 W |
| Gornji grejni element | 1200 W |
| Donji grejni element | 1100 W |
| Električni grill | 1400 W |
| Električni dupli grill grejač | Da |
| Indeks energetske efikasnosti - standardni | 105,7 |
| Indeks energetske efikasnosti - sa ventilatorom | 94,8 |
| Potrošnja električne energije - standardna | 0,87 kWh/ciklus |
| Potrošnja električne energije - sa ventilatorom | 0,78 kWh/ciklus |
| Svetlo unutar rerne | Da |
| Pribor za konverziju gasa | Da |
| Dugme za paljenje plina | Da |
| Sigurnosni ventil gorionika | Da |
| Tehnologije | Dva pleha, Gratis strujni kabl |
| Energetska klasa | A |
| Tip tajmera | Mehanički |
| Boja | Bela |
| Dimenzije uređaja (VxŠxD) | 850 x 600 x 600 mm |
| Dimenzije spakovanog proizvoda (VxŠxD) | 922 x 645 x 684 mm |
| Maksimalna neto težina | 45,08 kg |
| Maksimalna bruto težina | 47,12 kg |
| Količina utovara (40 ft HC Kontejnera) | 150 kom |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Šporeti |
| Brand | Vox |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bela |
| Tip šporeta | Kombinovani |
| Energetska klasa | A |
| Zapremina rerne | 65 l |
| Tip rerne | Električna |
| Širina | 60 cm |
| Naziv i vrsta robe | Vox kombinovani šporet GHT6220W |
| Tip i model | Šporeti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |