VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-18CH50AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajnID EK000858875
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Kupovinom ove Vivax klime ostvarujete povrat od 10.000 dinara! Potrebno je registrovati vašu vivax klimu na sajtu. Promocija traje do 31.07.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 81.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 77.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.775,00 din
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
VIVAX R PRO dizajn
ACP-12CH35AERI+ R32
VIVAX R PRO dizajnerski klima uređaj ACP-18CH50AERI+ R32 ima nominalni grejni kapacitet od 5,4 kW i nominalni hladni kapacitet od 5 kW. Ovaj model predstavlja najbolji odnos cene i kvaliteta na tržištu klima uređaja. Specijalna AI Inverter tehnologija pruža najbolje performanse uz omogućavanje značajnih ušteda energije. Takođe, omogućava bez buke rad za udobniju atmosferu i miran san. Bio filter i super jonizator uklanjaju zagađivače i alergene iz vazduha, čineći ga veoma čistim. Takav vazduh je veoma povoljan za osobe osetljive na nečistoće vazduha i za osobe koje imaju problema sa alergijama. Unutrašnja jedinica ima naprednu funkciju samočišćenja, nastavljajući da radi kako bi osušila i očistila preostali kondenzat na temperaturi od 56°C.
VIVAX R+ dizajn klima uređaj ACP-18CH50AERI+ R32 ima funkciju „Osećam“, koja koristi senzor za očitavanje temperature u prostoriji i slanje iste klima uređaju. Zatvorena jedinica prilagođava temperaturu i brzinu ventilatora tako da se dostigne potrebna temperatura, uz uštedu energije. Pored pomenutih funkcija, VIVAX R PRO klima uređaj omogućava horizontalnu i vertikalnu kontrolu izduvavanja putem daljinskog upravljača, čime se postiže efikasnija distribucija klimatizovanog vazduha u prostoriji. Spoljna jedinica ima kompresorske i kondenzatorske grejače koji smanjuju nakupljanje slojeva leda i time obezbeđuju nesmetan rad unutrašnje jedinice u režimu grejanja. Funkcija AI ECO za uštedu energije pomaže uređaju da obezbedi dovoljno snage za hlađenje bez potrebe da radi punim kapacitetom. Ovo postiže dodatne uštede do 30% u poređenju sa standardnom ECO funkcijom. Dugoročni kvalitet osigurava se garancijom od pet godina i upotrebom R32 gasa koji je efikasniji i bezbedniji za rad i za životnu sredinu. Sve ovo u energetskoj klasi A+++ za hlađenje i A++ za grejanje. Kupovinom WiFi modula, možete kontrolisati ovaj uređaj putem VIVAX Cool Net aplikacije za upravljanje klima uređajem.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Nominalni kapacitet hlađenja | 5 kW |
| Minimalni kapacitet hlađenja | 1.99 kW |
| Maksimalni kapacitet hlađenja | 6.12 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A+++ |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| Opseg rada pri hlađenju | -15 °C ≤ T ≤ 50 °C |
| Projektovano opterećenje pri hlađenju | 5000 W |
| Nominalna ulazna snaga pri hlađenju | 1390 W |
| Nominalni kapacitet grejanja | 5.4 kW |
| Minimalni kapacitet grejanja | 1.35 kW |
| Maksimalni kapacitet grejanja | 6.77 kW |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| SCOP koeficijent | 4,6 |
| Opseg rada pri grejanju | -25 °C ≤ T ≤ 24 °C |
| Projektovano opterećenje pri grejanju | 4000 W |
| Nominalna ulazna snaga pri grejanju | 1440 W |
| Protok vazduha (ErP) | 800 / 600 / 470 m³/h |
| Kapacitet odvlaživanja | 1.8 L/h |
| Buka - unutrašnja jedinica | 43 / 36 / 28 / 21.5 dB(A) |
| Jačina zvuka u standardnim uslovima - unutrašnja jedinica | ≤ 58 dB |
| Dimenzije uređaja - unutrašnja jedinica | 975 × 218 × 308 mm |
| Dimenzije ambalaže - unutrašnja jedinica | 1035 × 295 × 385 mm |
| Neto / bruto težina - unutrašnja jedinica | 10.2 / 13.3 kg |
| Buka - spoljašnja jedinica | ≤ 57 dB(A) |
| Jačina zvuka u standardnim uslovima - spoljašnja jedinica | ≤ 65 dB |
| Rashladni gas | R32 |
| Razmak između nosača | 663 mm |
| Dimenzije uređaja - spoljašnja jedinica | 890 × 342 × 673 mm |
| Dimenzije ambalaže - spoljašnja jedinica | 995 × 398 × 740 mm |
| Neto / bruto težina - spoljašnja jedinica | 41.0 / 37.8 kg |
| Prečnik cevi tečne faze | 1/4" |
| Prečnik cevi gasne faze | 1/2" |
| Maksimalna dužina cevi | 30 m |
| Maksimalna visinska razlika | 20 m |
| Prednapunjena dužina cevi | 5 m |
| Dopuna rashladnog sredstva | 12 g/m |
| Tip uređaja | Sistem razdvajanja zidova |
| Boja uređaja | Bela |
| Garantni rok | 60 meseci |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već više od 20 godina gradi svoje prisustvo na tržištu, prepoznatljiv po kvalitetu, pristupačnosti i inovativnosti. Sa jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je reč o kućnim aparatima, klimatizaciji, audio-vizuelnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje garantuju efikasnost i dugotrajnost. Bilo da birate pametne televizore, mašine za pranje veša, klimatizacione uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitet i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobijaju više od samog proizvoda – dobijaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahteve savremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, sa asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava širom regiona.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bela |
| Učinak grejanja | 5.85 kW |
| Učinak hlađenja | 5.275 kW |
| Tip unutrašnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + spoljašnja) |
| Namena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetski razred grejanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Kapacitet hlađenja BTU | 18000 BTU |
| Tip klima uređaja | Inverter 18 |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 7 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Područje rada u modu grejanja | -20≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Max.dužina cevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Buka - UJ | 23 dB |
| Buka - VJ | 55.5 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 55.4 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 80.5 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 33 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 10.2 kg |
| Neto težina spojašnje jedinice | 41 kg |
| Naziv i vrsta robe | VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-18CH50AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajn |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |