VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-24CH70AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajnID EK000858874
VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-24CH70AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajnID: EK000858874
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Uslov za ostvarenje garancije je da ovlašćeni servis ugradi klima uredjaj, uz redovan servis na kraju 2, 3 i 4 godine.
Kupovinom ove Vivax klime ostvarujete povrat od 10.000 dinara! Potrebno je registrovati vašu vivax klimu na sajtu. Promocija traje do 31.07.2026.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 147.600,00 din
- Cena sa PDV-om
- 109.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 5.324,00 din
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Nominalni kapacitet hlađenja | 7 kW |
| Minimalni kapacitet hlađenja | 2.23 kW |
| Maksimalni kapacitet hlađenja | 8.79 kW |
| Energetska klasa hlađenja | A++ |
| SEER koeficijent | 7.9 |
| Opseg rada pri hlađenju | -15 °C ≤ T ≤ 50 °C |
| Projektovano opterećenje pri hlađenju | 7000 W |
| Nominalna ulazna snaga pri hlađenju | 2120 W |
| Nominalni kapacitet grejanja | 7.3 kW |
| Minimalni kapacitet grejanja | 1.55 kW |
| Maksimalni kapacitet grejanja | 9.38 kW |
| Energetska klasa grejanja | A++ |
| SCOP koeficijent | 4,6 |
| Opseg rada pri grejanju | -25 °C ≤ T ≤ 24 °C |
| Projektovano opterećenje pri grejanju | 4900 W |
| Nominalna ulazna snaga pri grejanju | 1970 W |
| Protok vazduha (ErP) | 1090 / 790 / 635 m³/h |
| Kapacitet odvlaživanja | 2.4 L/h |
| Buka - unutrašnja jedinica | 46 / 39.5 / 32.5 / 21.5 dB(A) |
| Jačina zvuka u standardnim uslovima - unutrašnja jedinica | ≤ 60 dB |
| Dimenzije uređaja - unutrašnja jedinica | 1055 × 231 × 330 mm |
| Dimenzije ambalaže - unutrašnja jedinica | 1130 × 405 × 315 mm |
| Neto / bruto težina - unutrašnja jedinica | 13.0 / 16.4 kg |
| Buka - spoljašnja jedinica | ≤ 60 dB(A) |
| Jačina zvuka u standardnim uslovima - spoljašnja jedinica | ≤ 68 dB |
| Rashladni gas | R32 |
| Razmak između nosača | 663 mm |
| Dimenzije uređaja - spoljašnja jedinica | 890 × 342 × 673 mm |
| Dimenzije ambalaže - spoljašnja jedinica | 995 × 398 × 740 mm |
| Neto / bruto težina - spoljašnja jedinica | 44.0 / 41.0 kg |
| Prečnik cevi tečne faze | 1/4" |
| Prečnik cevi gasne faze | 1/2" |
| Maksimalna dužina cevi | 50 m |
| Maksimalna visinska razlika | 25 m |
| Prednapunjena dužina cevi | 5 m |
| Dopuna rashladnog sredstva | 24 g/m |
| Tip uređaja | Sistem razdvajanja zidova |
| Boja uređaja | Bela |
| Garantni rok | 60 meseci |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bela |
| Učinak grejanja | 7.327 kW |
| Učinak hlađenja | 7.034 kW |
| Tip unutrašnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + spoljašnja) |
| Namena klima prema prostoru | od 51 do 75 m2 |
| Energetski razred grejanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Kapacitet hlađenja BTU | 24000 BTU |
| Tip klima uređaja | Inverter 24 |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.5 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Područje rada u modu grejanja | -20≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Max.dužina cevi | 30 m |
| Max. visinska razlika | 20 m |
| Buka - UJ | 25 dB |
| Buka - VJ | 60.5 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 67.3 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 89 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 34.2 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 13 kg |
| Neto težina spojašnje jedinice | 44.4 kg |
| Naziv i vrsta robe | VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-24CH70AERI PRO R32, VIVAX R PRO dizajn |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |