Vox inverter klima uređaj IFG12-AACTWID EK000854395
Vox inverter klima uređaj IFG12-AACTWID: EK000854395
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Kupovinom određenih modela VOX klima uređaja na poklon dobijate Vox presu za kosu HS502N.
Akcija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 35.890,00 din
- Cena sa PDV-om
- 26.499,00 din
Poklon
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.282,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Vox |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Učinak grejanja | 2.9 kW |
| Učinak hlađenja | 2.6 kW |
| Energetski razred grejanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Kapacitet hlađenja BTU | 12000 BTU |
| Tip klima uređaja | Inverter 12 |
| Energetska klasa | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Buka - UJ | 53 dB |
| Buka - VJ | 59 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 28.5 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 75 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 20 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 8 kg |
| Visina spoljašnje jedinice | 45.6 cm |
| Širina spoljašnje jedinice | 65 cm |
| Dubina spoljašnje jedinice | 23.3 cm |
| Neto težina spojašnje jedinice | 18 kg |
| Naziv i vrsta robe | Vox inverter klima uređaj IFG12-AACTW |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
