Gorenje Aparat za espresso kafu ESCM 15 CDID EK000857425
Gorenje Aparat za espresso kafu ESCM 15 CDID: EK000857425
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda traje do 17.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 19.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 11.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 581,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Snaga | 1100 W |
| Tip proizvoda | Aparati za espresso kafu |
| Neto težina | 3.6 kg |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.5 l |
| Tip aparata | Automatski |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Naziv i vrsta robe | Gorenje Aparat za espresso kafu ESCM 15 CD |
| Tip i model | Aparati za espresso kafu |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |