Philips friteza na vruć vazduh NA150/00, 2450 W, 7 l, crnaID EK000848983
Philips friteza na vruć vazduh NA150/00, 2450 W, 7 l, crnaID: EK000848983
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 28.490,00 din
- Cena sa PDV-om
- 18.599,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 900,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Philips Airfryer
Savremeni airfryer sa digitalnom kontrolom, velikom zapreminom i naprednim funkcijama za brzo i zdravo kuvanje.
| Osnovne informacije | |
|---|---|
| Brend | Philips |
| Broj fioka | 2 |
| Kontrola | Digitalna |
| Snaga | 2450 W |
| Boja | Crna |
| Zapremina | 7 l |
| Prava potrošača | |
| Napomena | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | |
| Funkcije |
Otpornost na toplotu Podnožje koje ne klizi Dužina kabla: 1 m Pregrada za odlaganje kabla Funkcija održavanja temperature 6 programa Temperaturni opseg: 40-200 °C Odloženi start do 60 minuta Integrisani prekidač za uključivanje/isključivanje Automatsko isključivanje Podesivi termostat Indikator napajanja Drške sa zaštitom od toplote Može da se pere u mašini za sudove Indikator temperature CoolWall kućište Maksimalna temperatura: 200 °C Podloga protiv lepljenja |
| Masa i dimenzije | |
| Masa | 5.76 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 43.7 x 30.1 x 29.5 cm |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Friteze |
| Broj programa | 6 |
| Zapremina posude | 7 l |
| Snaga | 2450 W |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta prženja | Vrući vazduh |
| Naziv i vrsta robe | Philips friteza na vruć vazduh NA150/00, 2450 W, 7 l, crna |
| Tip i model | Friteze |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |