Ariete VINTAGE, Ketler, zeleni, 1L, 1630W, AR2868GRID EK000840028
Ariete VINTAGE, Ketler, zeleni, 1L, 1630W, AR2868GRID: EK000840028
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 5.999,00 din
Ketler 2868GR MODEL:...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Ketler 2868GR
| MODEL: | 2868GR |
| SNAGA: | 1630 W |
| KAPACITET: | 1 L |
| JEDNOSTAVNO ZA ODRŽAVANJE: | DA |
| FUNKCIJA ZAGREVANJA: | DA |
| FUNKCIJA AUTOMATSKOG ISKLJUČIVANJA: | DA |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Kuvala |
| Boja | Zelena |
| Snaga | 1630 W |
| Brand | Ariete |
| Naziv i vrsta robe | Ariete VINTAGE, Ketler, zeleni, 1L, 1630W, AR2868GR |
| Tip i model | Kuvala |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |