Električno kuvalo Fram FEK-2200BK 1,5l/3000W/crnoID EK000834012
Električno kuvalo Fram FEK-2200BK 1,5l/3000W/crnoID: EK000834012
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 7.990,00 din
Specifikacije Kapacitet: 1,5 L 360° rotirajuća osnova Automatsko isključivanje Zaštita od trčanja bez vode Dugme za uključivanje/isključivanje sa s...
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Specifikacije
Kapacitet: 1,5 L
360° rotirajuća osnova
Automatsko isključivanje
Zaštita od trčanja bez vode
Dugme za uključivanje/isključivanje sa svetlosnim indikatorom
Snaga: 2520-3000W
Crno
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | 360° rotirajuća osnova, Dugme za uključivanje/isključivanje sa svetlosnim indikatorom |
| Tip proizvoda | Kuvala |
| Boja | Crna |
| Snaga | 3000 W |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.5 ml |
| Brand | ostalo |
| Naziv i vrsta robe | Električno kuvalo Fram FEK-2200BK 1,5l/3000W/crno |
| Tip i model | Kuvala |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |