Električno kuvalo HEINNER HEK-17WH 1,7l/2200W/beloID EK000834005
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 2.990,00 din
Dostavljamo već od 14.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Kuhalo za vodu Heinner Elle 17 HEK-17VH, 1850-2200W, 1.7l, grejni element od nerđajućeg čelika, zaštita od suvog ključanja, automatsko isključivanje, dugme za uključivanje/isključivanje, belo
Težina 0,77 kg
Širina 16,00 cm
Visina 23,30 cm
Dubina 22,60 cm
Opšte specifikacije
Kapacitet 1,7-L
Snaga 2200W
Funkcije Automatsko isključivanje, zaštita od suvog ključanja
Materijal kućišta Plastika
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | Automatsko isključenje prilikom ključanja Bokal se može rotirati za 360° Skidajući i periv filter |
| Tip proizvoda | Kuvala |
| Boja | Bela |
| Snaga | 2200 W |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.7 ml |
| Brand | ostalo |
| Naziv i vrsta robe | Električno kuvalo HEINNER HEK-17WH 1,7l/2200W/belo |
| Tip i model | Kuvala |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |