Električno kuvalo HEINNER HEK-TF2200GR 1,8l/2200W/filter za čaj/zelenoID EK000834004
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 3.990,00 din
Dostavljamo već od 08.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Električni čajnik sa filterom za čaj Heinner Charm HEK-TF2200GR, 2200V, sa filterom za čaj, 1.8l, led signal tokom rada, stakleno kućište, 360 stepeni rotirajuće postolje, pokriveni osigurač od nerđajućeg čelika, funkcija automatskog isključivanja, zelena
Težina 1,17 kg
Širina 18,00 cm
Visina 24,00 cm
Dubina 21,50 cm
Opšte specifikacije
Kapacitet 1,8-L
Snaga 2200W
Funkcije Automatsko isključivanje, zaštita od suvog ključanja
Materijal kućišta Staklo
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Ostalo | Poklopac sa sigrunosnolm blokadom |
| Tip proizvoda | Kuvala |
| Boja | Zelena |
| Snaga | 2200 W |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 ml |
| Brand | ostalo |
| Naziv i vrsta robe | Električno kuvalo HEINNER HEK-TF2200GR 1,8l/2200W/filter za čaj/zeleno |
| Tip i model | Kuvala |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |