Procesor AM4 AMD Ryzen 5 5500, 6C/12T, 3.60-4.20GHz 100-100000457BOXID EK000838344
Procesor AM4 AMD Ryzen 5 5500, 6C/12T, 3.60-4.20GHz 100-100000457BOXID: EK000838344
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 11.316,90 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 548,00 din
General Specifications
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
General Specifications
Platform
Desktop
Market Segment
Mainstream Desktop
Product Family
AMD Ryzen™ Processors
Product Line
AMD Ryzen™ 5 Desktop Processors
Consumer Use
Yes
Regional Availability
Global, China, NA, EMEA, APJ, LATAM
Former Codename
"Cezanne"
Architecture
"Zen 3"
# of CPU Cores
6
Multithreading (SMT)
Yes
# of Threads
12
Max. Boost Clock
Up to 4.2GHz
Base Clock
3.6GHz
L1 Cache
384KB
L2 Cache
3MB
L3 Cache
16MB
Default TDP
65W
Processor Technology for CPU Cores
TSMC 7nm FinFET
CPU Compute Die (CCD) Size
180mm²
Package Die Count
1
Unlocked for Overclocking
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| TDP (W) | 65 W |
| Radni takt (GHz) | 3.6 GHz |
| L3 cache (MB) | 16 MB |
| L2 cache (MB) | 3 MB |
| Kuler | Da |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 12 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AM4 AMD Ryzen 5 5500, 6C/12T, 3.60-4.20GHz 100-100000457BOX |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |