Procesor s1700 INTEL Core i3-12100 4-Core 3.30GHz (4.30GHz) TrayID EK000838345
Procesor s1700 INTEL Core i3-12100 4-Core 3.30GHz (4.30GHz) TrayID: EK000838345
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 16.745,94 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 810,00 din
Model Intel® Core™ i3 12100 tray
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Model | Intel® Core™ i3 12100 tray |
| Radni takt | Radna frekvencija: 3.3 GHz Turbo frekvencija: 4.3 GHz |
| Broj jezgara | 4 Threads: 8 |
| Ostale karakteristike |
Podnožje: Intel® 1700
Tip procesora: Intel® Core™ i3
Tehnologija izrade: 10 nm
TDP: 60W
L2 keš memorija: 5MB
L3 keš memorija: 12MB
Integrisani grafički procesor: Intel® UHD Graphics 730
|
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i3 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| TDP (W) | 60 W |
| Radni takt (GHz) | 4.3 GHz |
| L3 cache (MB) | 12 MB |
| L2 cache (MB) | 5 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Da |
| Broj threadova | 8 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor s1700 INTEL Core i3-12100 4-Core 3.30GHz (4.30GHz) Tray |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |