Einhell TC-EW 160 D električni aparat za zavarivanje + EINHELL Autom. maska za zavariv. 9-13 setID EK000412029
Einhell TC-EW 160 D električni aparat za zavarivanje + EINHELL Autom. maska za zavariv. 9-13 setID: EK000412029
Registrujte Vaš novi Einhell proizvod u roku od 30 dana od kupovine i profitirajte produženom garancijom. Nakon registracije, garancija na vaš einhell uređaj je produžena dodatnom godinom na ukupno 3 godine. Registracija se vrši putem sledećeg linka .
- Cena sa PDV-om
- 28.309,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.370,00 din
2u1 Električni aparat za zavarivan...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
2u1
Električni aparat za zavarivanje
TC-EW 160 D
Broj artikla 1546070
- Beskonačno podesiva struja zavarivanja
- Termalni monitor sa svetlosnim indikatorom
- Ventilatorsko hlađenje
- Mobilni
- Terminal za uzemljenje
- Držač elektrode
- 2 mrežna dovoda 230V / 400V
Tehnički podaci:
Napajanje 230/400 V | 50 Hz
Osigurač 16 A
Struja zavarivanja 55 A - 160 A
Napon bez opterećenja 48 V
Prečnik elektrode1.6 mm - 4 mm
Opis uređaja
Aparat za elektrolučno zavarivanje Einhell TC-EW 160 D je nezamenjiva pomoć za zahtevne zavarivačke radove u radionicama i garaži. Za spajanje komada izradaka kao što su ravni i ugaoni čelici ili trajno zavarivanje cevi, uređaj može obaviti čak i zahtevne poslove zahvaljujući svojim sveobuhvatnim osobinama. Struja zavarivanja na električnom zavarivaču Einhell TC-EW 160 D može se beskrajno podesiti. Postoji snažan sistem ventilatorskog hlađenja za sprečavanje pregrevanja čak i na dugim radnim sesijama. Termostat sa indikatorskim svetlom olakšava stalno praćenje rada i bezbednosti. Zavarivač ima praktičnu ručku za nošenje i priključak za uzemljenje. Držač elektrode osigurava da sve ostaje uredno, tako da je potrebno samo okretanje zgloba da biste započeli zavarivanje. Zavarivač je pokretan da bi se mogao brzo premestiti na željeno mesto upotrebe. Oprema je funkcionalna i jednostavna za upotrebu. Sa strujom zavarivanja od 55 do 160 A, nudi dovoljno snage za svestranu upotrebu. Opremljen je sa dva priključna kabla (230 V / 400 V).
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Aparati za zavarivanje |
| Brand | Einhell |
| Napon | 220 V / 380 V |
| Maks. struja varenja | 160 A |
| Elektrode | 1.6 – 4.0 mm |
| Naziv i vrsta robe | Einhell TC-EW 160 D električni aparat za zavarivanje + EINHELL Autom. maska za zavariv. 9-13 set |
| Tip i model | Aparati za zavarivanje |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |