Gorenje kombinovani frižider RK4161PW4-OUTLETID EK000470438
Gorenje kombinovani frižider RK4161PW4-OUTLETID: EK000470438
- Cena sa PDV-om
- 38.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.887,00 din
OUTLET-Uređaj je oštećen. Veoma malo udubljenje na vratima . Oštećenje prikazano na slikama. Uredjaj nema drugih oštećenja . Testiran je i is...
Saznaj više
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
OUTLET-Uređaj je oštećen. Veoma malo udubljenje na vratima . Oštećenje prikazano na slikama.
Uredjaj nema drugih oštećenja . Testiran je i ispravan.Garancija 12 meseci u skladu sa članom 53 Zakona o zaštiti potrošača.
| Energetski razred | F |
| Nivo buke | C |
| Vrata | Emajlirani čelik |
| Boja aparata | Bela boja |
| Boja vrata | Bela |
| Otvaranje vrata | Levo/desno otvaranje vrata |
| Točkići pozadi | 2 |
| Podesive nogice | 2 |
| Klimatski razredi | N, ST |
| Broj zvezdica | Sveža hrana, Četiri zvezdice |
| EFIKASNOST | |
|---|---|
| Broj kompresora | 1 kompresor |
| Ukupna zapremina | 230 l |
| Zapremina frižiderskog prostora | 159 l |
| Zapremina zamrzivačkog prostora | 71 l |
| Kapacitet zamrzavanja (24h) | 3,2 kg |
| Vreme čuvanja u slučaju nestanka el. energije | 11,5 h |
| UPRAVLJANJE | |
| Mehaničko upravljanje | Yes |
| OPREMA FRIŽIDERSKOG PROSTORA | |
| Unutrašnje osvetljenje | LED osvetljenje na plafonu |
| Staklena(e) polica(e) | 2 staklene police |
| Polica za flaše u vratima | Posuda za flaše bez držača |
| Posude na vratima frižidera | 2 police na vratima |
| Posuda za povrće | 1 posuda za povrće |
| Nosač za jaja | 2 uloška za jaja |
| OPREMA ZAMRZIVAČKOG PROSTORA | |
| Prostor za zamrzavanje | 3 fioke |
| Posudica za led | 1 klasična posudica za led |
| TEHNIČKI PODACI | |
| Procenjena godišnja potrošnja električne energije | 263 kWh |
| Buka | 39 dB(A)re1pW |
| Dimenzije aparata (ŠxVxD) | 55 × 161,3 × 55,7 cm |
| Dimenzije spakovanog aparata (šxvxd) | 58 × 168 × 58 cm |
| Težina jedinice | 50 kg |
| Bruto težina aparata | 54 kg |
| Priključna snaga | 138 W |
| Šifra proizvoda | 20001364 |
| BAR kod | 3838782408397 |
| Brand | Gorenje |
| Naziv i vrsta robe | Gorenje kombinovani frižider RK4161PW4-OUTLET | |
| Tip i model | Frižideri - oštećeno | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |