Xiaomi vaga Body Composition Scale 2ID EK000465030
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 3.490,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Ključne karakteristike:
- Podržava tri jedinice mere: kg, funta, jin
- Inteligentna kalkulacija težine prema visini, starosti, BMI i ostalim podacima
- Može podržati 16 korisničkih profila
- Opseg merenja: 100g – 150kg
13 različitih parametara
BIA senzor precizno očitava čak 13 različitih informacija kao što su: telesna težina, BMI, idealna telesna masa, indeks telesne masti, koštana masa, nivo vode u telu, mišićna masa, starost korisnika, tip tela, bazalni metabolizam, procena zdravlja, indeks visceralne masti i sadržaj proteina u mišićima.

Mi Pametna vaga 2 (Mi Body Composition Scale 2) poseduje tehnološki napredni G senzor koji vam omogućava određivanje težine sa tačnošću od 50g!

Mi Pametna vaga 2 (Mi Body Composition Scale 2) je napravljena od sigurnog, vrlo jakog kaljenog stakla. Jednostavan i elegantan dizajn savršeno se uklapa u atmosferu bilo kog mesta. Ivice vage su zaobljene za savršen oblik. U kućištu vage je skriven LED displej.

Test ravnoteže tela - Zatvorite oči i pokušajte da uhvatite savršenu ravnotežu
Ovaj osnovni oblik fizičke aktivnosti omogućiće vam da poboljšate koordinaciju i telesnu ravnotežu, smanjujući rizik od mogućih povreda.

Odredite nivo masnog tkiva u vašem telu
Govoreći o težini, često razmišljamo samo o nivou masnog tkiva u ljudskom telu. Težina svake osobe je individualna i zavisi od mnogih faktora, a Mi Pametna Vaga 2 (Mi Body Composition Scale 2) vam omogućava da brzo i precizno odredite ove vrednosti.

Mi Pametna Vaga 2 (Mi Body Composition Scale 2) je opremljena štedljivim Bluetooth 5.0 čipom. Ovaj modul omogućava brzi prenos podataka u mobilnu aplikaciju Mi Fit koja vam omogućava inteligentnu obradu svih podataka.
Može podržati 16 korisničkih profila, ali takođe postoji režim gosta (bez čuvanja podataka).
Vaga se napaja pomoću 4 AAA baterije (ne dolaze u pakovanju).
Specifikacije
| Glavne karakteristike | |
| Kompatibilnost | Android 4.4, iOS 9 i noviji |
| Tip | LED |
| Funkcije | Podržava tri jedinice mere: kg, funta, jin; Inteligentna kalkulacija težine prema visini, starosti, BMI i ostalim podacima; Automatski identifikuje korisnika; Može podržati 16 korisničkih profila; Dinamički i statički režim rada |
| Bluetooth | 5.0 |
| Opseg merenja | 100g – 150 kg |
| Opšte | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 300 x 300 x 25 mm |
| Težina | 1.7 kg |
| Materijal | Kaljeno staklo; ABS |
| Model | NUN4048GL |
| Originalni naziv | Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Lične vage |
| Brand | Xiaomi |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi vaga Body Composition Scale 2 |
| Tip i model | Lične vage |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |