text.skipToContent text.skipToNavigation

LAN Intellinet SFP GBIC optički modul 1000Base-LX(LC)SM 20kmID EK000179606

LAN Intellinet SFP GBIC optički modul 1000Base-LX(LC)SM 20kmID: EK000179606

Plaćanje na 12 rata bez kamate!

Cena
2.726,78 din

Intellinet SFP Mini-GBIC 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 20 km, kompatibilan sa switch-evima vodećih proizvođača Cisco, HP, D-Link, AT... Data transfer rate: 1000 Mbps One 1000Base-LX single-mod...  Saznaj više

Dostavljamo već od 16.07.2024

Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate

Povrat robe moguć unutar 14 dana

Intellinet SFP Mini-GBIC 1000Base-LX (LC) Single-Mode Port, 20 km, kompatibilan sa switch-evima vodećih proizvođača Cisco, HP, D-Link, AT... Data transfer rate: 1000 Mbps One 1000Base-LX single-mode Fiber LC duplex port Distance support: up to 20 km (12.4 mi.) Wavelength: 1310 nm SFP standard form factor Compliant with SFP Transceiver MSA specifications Compatible with the Cisco GLC-LH-SM transceiver Supports hot-plugging
Brand Intellinet
Ovaj proizvod do sada niko nije ocenio, budite prvi!
    Naziv i vrsta robe LAN Intellinet SFP GBIC optički modul 1000Base-LX(LC)SM 20km
    Tip i model Mrežna oprema
    Količina izražena u jedinici mere Komad