BOSCH aku udarna bušilica odvrtač GSB 18V-25 06019K9308ID EK000847887
BOSCH aku udarna bušilica odvrtač GSB 18V-25 06019K9308ID: EK000847887
- 37.720,00 din
- Cena sa PDV-om
- 19.860,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 961,00 din
Olakšava teške poslove – svestrani 18V akumulatorski udarni odvijač Bežični alati za maksimalnu slobodu, udobnost i sigurnost Pogodno za razne primjen...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
- Olakšava teške poslove – svestrani 18V akumulatorski udarni odvijač
- Bežični alati za maksimalnu slobodu, udobnost i sigurnost
- Pogodno za razne primjene, čak i u zidovima, zahvaljujući funkciji bušenja s čekićem. Elektroničke funkcije štite motor i produžuju vijek trajanja baterije.
- Kompatibilno sa svim Bosch 18V baterijama i punjačima Idealno za uvrtanje vijaka u drvo i bušenje u zidu, metalu i drvu
- Bosch GSB 18V-25 Professional sa svojim 18V motorom daje vam snagu koja vam je potrebna gdje god i kad god želite.
- Ovaj vrlo svestrani bežični alat ne samo da može uvrtati vijke u drvo, već i bušiti u zidove i metal
- Može se pohvaliti savršenim dizajnom i nekoliko značajki osmišljenih za sprječavanje pregrijavanja i prekomjernog punjenja, osiguravajući dulji vijek trajanja baterije i manje vremena izgubljenog na popravke.
- GSB 18V-25 Professional kompatibilan je sa svim Bosch Professional 18V baterijama i punjačima za još veću učinkovitost i uštedu troškova.
- Snažan i svestran Bosch GSB 18V-25 Professional osigurava uvrtanje vijaka do promjera 10 mm u drvu i bušenje svrdlima do promjera 35 mm u drvu i do 10 mm u zidu i metalu. Jednostavan za korištenje, idealan za profesionalne obrtnike.
Sadržaj isporuke
- Akumulatorska udarna bušilica/odvijač GSB 18V-25
- 2x 18V/2Ah baterije
- Kartonska kutija
Tehnički parametri
| Jamstvo | D |
| Razina zvučnog tlaka dB(A) | 86 dB(A) |
| Razina zvučne snage dB(A) | 94 dB(A) |
| Težina (kg) | 1,2 |
| Težina paketa (kg) | 1.3 |
| Težina bez akumulatora | 1.2 kg |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 2 |
| Zakretni moment, max (tvrdo/meko) | 56/21 Nm |
| Promjer vijaka, maks. | 10 mm |
| Maks. promjer bušenja drva | 35 mm |
| Maksimalni broj okretaja (min) | 1650 |
| Napon akumulatora | 18,0 V |
| Napon akumulatora (V) | 18 |
| Nesigurnost K [] | 5 dB |
| Dimenzije (D x Š x V) (mm) | 207 x 73 x 237 mm |
| Brzina praznog hoda (1. brzina / 2. brzina) | 0 – 440 / 0 – 1.650 /min |
| Proizvođač | BOSCH |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Bosch |
| Tip proizvoda | Aku udarni odvijači |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH aku udarna bušilica odvrtač GSB 18V-25 06019K9308 |
| Tip i model | Aku udarni odvijači |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |