BOSCH Professional Pištolj za eksere GTH 18V-38 M solo, L 0601482501ID EK000838256
- 131.750,00 din
- Cena sa PDV-om
- 69.349,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.356,00 din
Dostavljamo već od 14.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Profesionalne zanatlije žele da efikasno ukucavaju spajalice i bez previše zamaranja ruke i šake. Projektovali smo snažni GTH 18V-38 M Professional bez četkica sa veoma slabim trzajem, tako da bude nežan po zglob korisnika. Takođe smo se postarali da ova heftalica može da se uključi i koristi samo jednom rukom. GTH 18V-38 M Professional pruža punu snagu pneumatskog alata, bez potrebe za kompresorima, gasnim ulošcima ili kablovima.
- Akumulatorska sloboda uz snagu pneumatske heftalice – bez kompresora, gasnih uložaka ili kablova
- Aktiviranje i rukovanje alatom pomoću samo jedne ruke, zahvaljujući prekidaču za napajanje koji se aktivira palcem
- Nežan prema zglobovima i plućima, zahvaljujući veoma slabom trzaju i radu bez gasa
Idealan za postavljanje plafonskih i podnih panela sa sistemom pero i žleb (skriveno zakivanje), pričvršćivanje zadnjih panela nameštaja, tapaciranje, montiranje ograda od žice ili tankih letvica, montiranje rešetkastkih pregrada ili pričvršćivanje materijala za zvučnu izolaciju. Kompatibilan sa Bosch profesionalnim sistemom od 18 V i sa AMPShare sistemom akumulatora većeg broja brendova.
Tehničke karakteristike:
| Dimenzije alata (širina) | 95 mm |
| Dimenzije alata (dužina) | 276 mm |
| Dimenzije alata (visina) | 329 mm |
| Napon akumulatora | 18,0 V |
| Nivo zvučnog pritiska | 87 dB(A) |
| Nivo zvučne snage | 98 dB(A) |
| Nesigurnost K | 3 dB |
| Magacin ugao | 0 ° |
| Širina stezaljke | 5.8 mm |
| Tip eksera/spajalice | Uske spajalice |
| Sistem okidanja | Potpuno sekvencijalno aktiviranje + aktiviranje na dodir sa automatskom promenom smera rada |
| Masa bez akumulatora | 3.05 kg |
| Kapacitet magacina | 110 Kom. |
| Kompatibilni ekseri/spajalice | Bosch spajalice Ostalo |
| BITURBO | Ne |
| Dužina spajalice | 10 – 38 mm |
Obim isporuke:
- GTH 18V-38 M Solo verzija bez baterije i punjača
- L-BOXX 238 (1 600 A01 2G2)
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Bosch Professional |
| Tip proizvoda | Ostali aku alati |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH Professional Pištolj za eksere GTH 18V-38 M solo, L 0601482501 |
| Tip i model | Ostali aku alati |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |