FIELDMANN FZNR 1022 Teleskopske makaze za graneID EK000482947
FIELDMANN FZNR 1022 Teleskopske makaze za graneID: EK000482947
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Karakteristike
| Tip alata | Teleskopske makaze za grane |
Fizičke karakteristike
| Materijal | Čelik, Neklizajuće ručke od gume |
| Dimenzije | Podesiva dužina ručki 680-920mm, 715mm x 247mm x 40mm |
| Masa (Bruto) | 2kg |
| Masa (Neto) | 1.9kg |
| Ostalo | Seče grane debljine do 50mm |
Reklamacioni period
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| EAN | 8590669178742 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Makaze |
| Brand | Fieldmann |
| Naziv i vrsta robe | FIELDMANN FZNR 1022 Teleskopske makaze za grane |
| Tip i model | Makaze |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |