BOSCH akumulatorska kosilica ROTAK18V2-38, 2x18 V, širina rezanja 38 cm, 40 l 06008B9M01ID EK000835362
- 52.520,00 din
- Cena sa PDV-om
- 28.339,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.372,00 din
Dostavljamo već od 29.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
ROTAK18V2-38 kosilica za travu je konstruisana posebno za upravljanje srednjim i većim travnjacima. Ova akumulatorska kosilica kombinuje motor bez četkica sa Syneon tehnologijom i pruža optimalnu snagu i vreme rada. 2 x akumulatora od 18 V pružaju performanse sistema od 36 V, što je čini idealnom za uređivanje izazovnijih travnjaka. Magnetni štitnik deflektora omogućava lako uklanjanje i pražnjenje vreće za travu jednom rukom. Centralno podešavanje visine košenja u 6 koraka omogućava ti da prilagodiš završnu obradu travnjaka (30–75 mm). Sklopiva ručka i mogućnost vertikalnog skladištenja omogućavaju jednostavno i prostorno ekonomično skladištenje kosilice nakon rada.
Snažna 3-u-1 kosilica sa nožem od 38 cm za travnjake srednjih i većih dimenzija
- 2 x akumulatora od 18 V isporučuju 36 V snagu i duže vreme rada
- Motor bez četkica za superiorne performanse i duži radni vek
- Magnetni štitnik deflektora za pražnjenje vreće za travu jednom rukom
- Sklopiva ručka i vertikalno skladištenje za prostornu ekonomičnost
- Centralno podešavanje visine košenja u 6 (30–75 mm)
- Syneon tehnologija obezbeđuje optimalno vreme rada i dugo trajanje alata
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulator, 10+ brendova, 150+ proizvoda
| Tip proizvoda | Akumulatorske kosilice |
| Brand | Bosch |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 38 cm |
| Preporučena površina košenja | 500 m² |
| Min. radna visina | 30 mm |
| Maks. radna visina | 75 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 6 |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH akumulatorska kosilica ROTAK18V2-38, 2x18 V, širina rezanja 38 cm, 40 l 06008B9M01 |
| Tip i model | Akumulatorske kosilice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |