Villager VT 1000 HD traktor kosačicaID EK000375686
Villager VT 1000 HD traktor kosačicaID: EK000375686
- Cena sa PDV-om
- 359.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 17.423,00 din
Villager VT 1000 HD traktor kosačica | Kataloški broj: VT1000HD | Snaga: 12.1 kw / 16.2 ks | Širina košenja: 98 cm | Radna visina: 25 - 80 mm | Preporučena površina košenja: 6000 m2 |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Kupovinom ovog artikla dobijate čak 3 godine garancije!Nakon kupovine ostvarujete pravo na dodatnu garanciju uz obaveznu registraciju OVDE.
VT 1000 HD je traktorska kosačica pogodna za košenje uređenih travnjaka velike površine preko 6000 m2. Snažan B&S motor i hidrostatička transmisija su garant kvaliteta i pouzdanosti ovog izuzetnog uređaja. Dodatna oprema i priključni uređaji čine ovu traktorsku kosačicu izuzetnim višenamenskim uređajem.
Oprema:
- Elektromagnetno kvačilo
- Sigurnosti prekidač ispod sedišta
- Sigurnosni branik
- Farovi
Funkcije:
- Košenje
- Malčiranje
- Sakupljanje
Preporuka:
- Koristiti Villager 4T ulje
- Koristiti set za zamenu ulja
| Kategorija | Traktor kosačice |
| Površina košenja | 6000 m² |
| Tip motora | B&S PowerBuilt 4165 AVS |
| Zapremina motora | 500 cm³ |
| Snaga motora | 12.1 kW (3600 rpm) |
| Širina košenja | 980 mm |
| Visina košenja | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Tip noža | dupli nož |
| Tip kućišta noža | Metalno |
| Tip transmisije | Hidrostatička |
| Br. brzina napred | 1 (varijabilna) |
| Br. brzina nazad | 1 (varijabilna) |
| Prečnik točka prednji / zadnji | 380 mm / 457 mm |
| Zapremina sakupljača | 240 l |
| Masa | 202 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Poslovno ime proizvođača | Villager d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Traktorske kosilice |
| Brand | Villager |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 98 cm |
| Preporučena površina košenja | 6000 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 80 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 7 |
| Snaga motora | 16.2 KS |
| Brand motora | Briggs & Stratton |
| Zapremina motora | 500 ccm |
| Naziv i vrsta robe | Villager VT 1000 HD traktor kosačica |
| Tip i model | Traktorske kosilice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Villager d.o.o. |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |