DeWalt D27111 potezna testera sa stolomID EK000161051
- Cena sa PDV-om
- 157.872,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 7.641,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Snažan asinhroni motor za najzahtevnije rezove.
Elektronska kočnica lista.
Kućište od alu odlivka.
Brzo i precizno podešavanje uglova.
Skala za uglove otporna na habanje.
Veliki radni sto - širina 175 mm.
Tehničke karakteristike:
Snaga: 1.500 W
Broj obrtaja: 3.000 min-1
Vodoravni otklon: 60° (levo), 50° (desno)
Nagib: 45° (levo)
Najveći prerez:
90° / 90° 220 x 90 mm
90° / 45° 220 x 50 mm
45° / 90° 155 x 90 mm
45° / 45° 155 x 50 mm
Najveći prerez:
90° dubina reza sa stolom 51 mm
List testere: 305 x 30 mm, 32 zuba (DT4210)
Težina: 26,5 kg
Obim isporuke:
List sa zubima od tvrdog metala, 24 zuba,
Bočna vodjica
| Poslovno ime proizvođača | Stanley Black & Decker, Inc. |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Poslovno ime uvoznika | TS-MOD d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | DeWalt |
| Snaga | 1500 W |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 3650 okr/min |
| Tip proizvoda | Stone i preklopne testere |
| Otvor lista testere (Ø) | 30 mm |
| List testere (Ø) | 305 mm |
| Naziv i vrsta robe | DeWalt D27111 potezna testera sa stolom |
| Tip i model | Stone i preklopne testere |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Stanley Black & Decker, Inc. |
| Poslovno ime uvoznika | TS-MOD d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Italija |