BOSCH Glava kamere za GIC 12V-4/5/8,3 mm/3.5m 1600A02R6PID EK000843660
BOSCH Glava kamere za GIC 12V-4/5/8,3 mm/3.5m 1600A02R6PID: EK000843660
- 21.500,00 din
- Cena sa PDV-om
- 11.610,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 562,00 din
BOSCH GIC 4/5 kamera 8,3 mm/3,5 m - Uzorni modul GIC 12V-4/5 Imager 8.3mm/3. Naročito dug kabl kamere kompatibilan sa GIC 12V-5-27 C i GIC 12V-4-23 C
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.06.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
BOSCH GIC 4/5 kamera 8,3 mm/3,5 m - Uzorni modul GIC 12V-4/5 Imager 8.3mm/3.
Naročito dug kabl kamere kompatibilan sa GIC 12V-5-27 C i GIC 12V-4-23 C
GIC 4/5 kamera 8,3 mm/3,5 m
Prednosti
- Dug kabl kamere (3,5 m) za proveru predmeta kao što su cevi i vodovi
- Podržava funkcije orijentacije: AutoUp (GIC 12V-5-27 C) / Up Indicator (GIC 12V-4-23 C)
- Idealna za zahtevne radne lokacije zahvaljujući zaštiti od prašine, vode i drugih tečnosti
Specifikacije
| EAN/UPC: | 4053423246230.0 |
| Brend: | Bosch |
| Vrsta proizvoda: | Inspekciona kamera |
| Proizvodna linija: | RBP - Pro |
| Divizija: | Measuring tools |
| Grupa korisnika: | PRO |
| Vidno polje (FOV): | 75° |
| Dužina kabla kamere: | 350,0 cm |
| Prečnik glave kamere: | 8,300 mm |
| Fokalna razdaljina: | 30–80 mm |
| Kompatibilno sa: | GIC 12V-5-27 C|GIC 12V-4-23 C|GIC 5-27 C|GIC 4-23 C |
| Dodajte zaštitu 30 min, in: | dizel|benzin|motorno ulje|AdBlue®|etil alkohol|slanu vodu (sadržaj soli 26,5%) |
| IP-zaštita: | IP67 |
| Podržava funkciju orijentacije: | da |
| Rezolucija kamere, pikseli: | 1280x720 p |
| Tip proizvoda | Detektori |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH Glava kamere za GIC 12V-4/5/8,3 mm/3.5m 1600A02R6P |
| Tip i model | Detektori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |