BOSCH križni laserski nivelir UniversalLevel 2 Set + 2 x baterija 1,5V, točnost +/- 0,5 mm/m 0603663F01ID EK000835374
- 19.410,00 din
- Cena sa PDV-om
- 10.220,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 495,00 din
Dostavljamo već od 07.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
UniversalLevel 2
Zahvaljujući intuitivnoj upotrebi, preciznosti i visokokvalitetnim jarkim laserskim diodama, UniversalLevel 2 omogućuje lako izvođenje projekata koji iziskuju visoke razine preciznosti. Njegova tri unaprijed programirana načina rada (samonivelirajući križni laser s vertikalnim točkama, samo križni laser i samo vertikalne točke) omogućuju jednostavno poravnavanje i prijenos. Svi se načini rada mogu upotrebljavati u funkciji nagiba. Njegov kut otvora od 100° projicira dulje laserske linije, što omogućuje precizne projekcije čak i na kratkim radnim udaljenostima. Ima i ugrađen stativ s navojem od 1/4', preciznost pri niveliranju iznosi +/- 0,5 mm/m, a maksimalni radni domet iznosi 12 m. Savršen je za vješanje slika ili polica, postavljanje tapeta, centriranje rasvjetnih tijela te postavljanje ograda i karniša.
Precizno projiciranje laserskog križa s dodatnim vertikalnim točkama na stropu i na podu.
Laserske točke i linije automatski se usmjeravaju i poravnavaju zahvaljujući funkciji samostalnog niveliranja.
Funkcija nagiba za rad izvan granica samostalnog niveliranja s dijagonalnim laserskim linijama.
Uključeno:
- Stativ TT 120
- 2 x baterija 1,5 V LR06 (AA)
- Torba
| Radno područje laserske linije | 12 m |
|---|---|
| Laserska dioda laserske linije | 630 - 640 nm |
| Laserska dioda laserske točke | 650 - 660 nm |
| Klasa lasera | 2 |
| Vrijeme za samostalno niveliranje, tip. | 4 s |
| Područje niveliranja | ± 4° |
| Kut otvaranja | 100 ° |
| Točnost** | ± 0,5 mm/m |
|---|---|
| Navoj stativa | 1/4" |
| Težina | 0,450 kg |
| Baterija | 2 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Napon akumulatora | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Dimenzije alata (D x Š x V) | 122 x 104 x 63 mm |
| Brand | Bosch |
| Naziv i vrsta robe | BOSCH križni laserski nivelir UniversalLevel 2 Set + 2 x baterija 1,5V, točnost +/- 0,5 mm/m 0603663F01 | |
| Tip i model | Laserski nivelir | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |