TELWIN Maska za zavarivanje TRIBE 9-13 MMA/MIG-MAG/TIGID EK000850136
TELWIN Maska za zavarivanje TRIBE 9-13 MMA/MIG-MAG/TIGID: EK000850136
- 6.010,00 din
- Cena sa PDV-om
- 4.680,00 din
automatski podešavajući filter zatamnjenja transparentni zaštitni filter TIG >5 A brzina zatamnjenja 0,4 ms odlaganje osvetljenja 0,3 s...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
- automatski podešavajući filter zatamnjenja
- transparentni zaštitni filter
- TIG >5 A
- brzina zatamnjenja 0,4 ms
- odlaganje osvetljenja 0,3 s
- mod za brušenje/rezanje
- solarne ćelije
- maska je lagana i udobna
| Optička klasa | 1/1/1/2 |
|---|---|
| Radna temperatura (MIN-MAX): | -5/+55 °C |
| Senzori | 2 NR |
| Svetlosni status | 4 DIN |
| Vidna površina | 90 x 35 mm |
| Opseg podešavanja zatamnjenja | 9-13 DIN |
| Težina | 1,09 kg |
| Zemlja porekla | Kina |
| Tip proizvoda | Zaštitne maske |
| Brand | Telwin |
| Garancija | 2 god |
| Naziv i vrsta robe | TELWIN Maska za zavarivanje TRIBE 9-13 MMA/MIG-MAG/TIG |
| Tip i model | Zaštitne maske |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |