Samsung Galaxy Watch 5 PRO BT titanijum 45mm siviID EK000465382
Samsung Galaxy Watch 5 PRO BT titanijum 45mm siviID: EK000465382
- Cena sa PDV-om
- 59.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.903,00 din
Tip: Pametni satovi Tip ekrana: Super AMOLED Veličina ekrana: ...
Saznaj više
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip: | Pametni satovi |
| Tip ekrana: | Super AMOLED |
| Veličina ekrana: | 1.4" |
| Rezolucija ekrana: | 450 x 450 |
| Osetljiv na dodir: | Da |
| Gustina ekrana: | 321 ppi |
| Karakteristike ekrana: | Sapphire crystal Always-on display |
| Operativni sistem: | Android Wear OS, One UI Watch 4.5 |
| Procesor: | Exynos W920 Dual-Core 1.18GHz |
| Čipset: | Exynos W920 (5 nm) |
| Interna memorija: | 16 GB |
| RAM memorija: | 1.5 GB |
| Wi-Fi: | Da |
| GPS: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| NFC: | Da |
| USB: | Ne |
| LTE: | Ne |
| Baterija: | 590mAh |
| Vodootpornost: | 5 ATM + IP68 |
| Senzori: | Akcelerometar Žiroskop Barometar Samsung Pay |
| Boja: | Siva |
| Dimenzije: | 45.4 x 45.4 x 10.5 mm |
| Masa: | 46.5g |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Kapacitet baterije | 590 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| Veličina ekrana | 1.4 " |
| Vrsta ekrana | AMOLED |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy Watch 5 PRO BT titanijum 45mm sivi | |
| Tip i model | Pametni satovi i narukvice | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |