Einhell GE-PM 48 S HW-E Li samohodna benzinska kosilica sa PXC elektrostartom (1x1,5Ah)ID EK000374048
Registrujte Vaš novi Einhell proizvod u roku od 30 dana od kupovine i profitirajte produženom garancijom. Nakon registracije, garancija na vaš einhell uređaj je produžena dodatnom godinom na ukupno 3 godine. Registracija se vrši putem sledećeg linka .
- Cena sa PDV-om
- 65.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.194,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tehnički podaci | |
|---|---|
| Motor | four-stroke, air cooled |
| Zapremina motora | 139 cm³ |
| Snaga | 1.8 kW |
| Radna brzina | 2850 min^-1 |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 1200 mL |
| Širina rezanja | 48 cm |
| Kapacitet sabirnog džaka | 75 L |
| Prečnik prednjeg točka | 200 mm |
| Prečnik zadnjeg točka | 280 mm |
| Logistički podaci | |
|---|---|
| Dužina | 916 mm |
| Širina | 605 mm |
| Visina | 460 mm |
| Bruto težina jednog pakovanja | 46.1 kg |
| Težina uređaja | 38.3 kg |
Bez kablova – pruža slobodu na vašem projektu.
Za slobodan rad bez ograničenja – bez smetnje i opasnosti povlacenja kabla iza sebe, bez buke, bez ispusnih plinova i naprezanja pri upravljanju teškim alatima na benzin.
ŠTEDITE PAMETNO
- SAMO JEDNA PUNJIVA BATERIJA
- ZA SVE PXC ALATE U RADIONICI I BAŠTI
- DUŽI SERVISNI VEK BATERIJE
- MAKSIMIZIRANO VREME RADA
- OPTIMIZIRANA SNAGA ALATA
- POVEĆANA SIGURNOST
| Poslovno ime proizvođača | ISC GmbH – Landau – Germany |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Einhell d.o.o. Beograd |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Motorne kosilice |
| Brand | Einhell |
| Sakupljač trave | Da |
| Preporučena površina košenja | 1600 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 70 mm |
| Centralno podešavanje visine | Da |
| Broj položaja visine | 6 |
| Zapremina motora | 139 ccm |
| Snaga motora | 2.4 KS |
| Elektro start | Da |
| Samohodna | Da |
| Brand motora | Einhell |
| Naziv i vrsta robe | Einhell GE-PM 48 S HW-E Li samohodna benzinska kosilica sa PXC elektrostartom (1x1,5Ah) |
| Tip i model | Motorne kosilice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | ISC GmbH – Landau – Germany |
| Poslovno ime uvoznika | Einhell d.o.o. Beograd |
| Zemlja proizvodnje | Kina |