Segway električni trotinet KickScooter F3 EID EK000706279
Segway električni trotinet KickScooter F3 EID: EK000706279
- Cena sa PDV-om
- 88.318,62 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.274,00 din
Dostavljamo već od 07.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Električni trotineti |
| Domet | 70 km |
| Masa | 18.5 kg |
| Snaga motora | 450 W |
| Veličina točka | 10 " |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Vreme punjenja | 8 h |
| Materijal izrade | Aluminijum |
| Naziv i vrsta robe | Segway električni trotinet KickScooter F3 E |
| Tip i model | Električni trotineti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |