Segway električni trotinet KickScooter ZT3 PRO IID EK000706277
- Cena sa PDV-om
- 106.258,62 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 5.143,00 din
Dostavljamo već od 07.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
ZT3 Pro I
eKickScooter
Dizajniran za urbanu agilnost i performanse van puta.
Savladaj razne terene
ZT3 Pro I je opremljen prednjim dvostrukim teleskopskim vešanjem i zadnjim vešanjem sa oprugama, dizajniran za smanjenje uticaja prepreka kao što su ivičnjaci, rupe i šljunkoviti putevi.
Povećano rastojanje od tla od 152 mm garantuje da ZT3 Pro I može sa lakoćom da prelazi preko raznih površina.
Robustan dvostruki teleskopski
sistem vešanja
Gume za sve terene
Posebno razvijene terenske gume od 11 inča bez unutrašnje gume, sa dodatnom širinom, pružaju odlično prianjanje i podršku, što svaku vožnju čini udobnom i sigurnom.
Kontrolisano kočenje
Prednje i zadnje dvostruke disk kočnice omogućavaju potpunu kontrolu nad brzinom i stabilnost tokom kočenja.
Oseti snagu
Motor bez četkica sa velikim obrtnim momentom od 1600 W omogućava besprekornu vožnju po ravnom i lako savladava uspone.
Aktivirajte i personalizujte udaljenost otključavanja u Segway Mobility aplikaciji.
· Lako proverite koliko vremena je ostalo do potpunog punjenja
· Zakazujte sesije punjenja tokom jeftinih sati
· Praćenje životnog ciklusa i zdravlja baterije
| Tip proizvoda | Električni trotineti |
| Domet | 70 km |
| Masa | 29.7 kg |
| Snaga motora | 500 W |
| Veličina točka | 11 " |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Vreme punjenja | 8 h |
| Materijal izrade | Aluminijum |
| Naziv i vrsta robe | Segway električni trotinet KickScooter ZT3 PRO I |
| Tip i model | Električni trotineti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |