DENVER KCA-1340BU Digitalna dečja kamera, plavaID EK000840134
DENVER KCA-1340BU Digitalna dečja kamera, plavaID: EK000840134
Dostavljamo već od 06.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
| Boja | Plava |
| Digitalni zoom | 4x |
| Veličina ekrana | 2" |
| Ekran | LCD 2" |
| Tipovi datoteka | JPEGAVI |
| Rezolucija video zapisa | VGA (640 x 480p)Full HD 1080p (1920 x 1080p) |
| Skladištenje podataka | microSD kartica do 64 GB |
| Ostale karakteristike | Selfie sočivo28 ugrađenih okvira za fotografije i 7 filteraUgrađen mikrofon5 ugrađenih igrica (Square Game, Push, Airplane Fighter, Counting Game, Snake) |
| Interfejs | microSD slot za karticuUSB Type-C input |
| Tip napajanja | Li-ion baterija |
| Opis napajanja | 600 mAh punjiva baterija |
| Dimenzije | 8.3 x 4.8 x 6.4 cm |
| Brend | Denver |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Denver |
| Boja | Plava |
| Naziv i vrsta robe | DENVER KCA-1340BU Digitalna dečja kamera, plava | |
| Tip i model | Akcijske video kamere | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |