DENVER KPC-1370P instant dečiji fotoaparat, rozeID EK000840148
DENVER KPC-1370P instant dečiji fotoaparat, rozeID: EK000840148
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
| Boja | Roze |
| Digitalni zoom | 10x |
| Veličina ekrana | 2.8" |
| Ekran | LCD 2.8" |
| Veličina slike | 48 MP |
| Rezolucija video zapisa | 1440p |
| Skladištenje podataka | microSD kartica (do 64 GB) |
| Ostale karakteristike | Termalno štampanje (grey/dot)20 cartoon okvira, 8 efekata za slike i 6 filtera4 ugrađene igrice: Snake, Push Box, Tetris, Ball)Ugrađeno Selfie sočivo |
| Interfejs | microSD slot za karticuUSB Type-C ulaz |
| Tip napajanja | Li-ion baterija |
| Opis napajanja | 800 mAh punjiva baterija |
| Dimenzije | 13 x 9.5 x 10 cm |
| Brend | Denver |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Denver |
| Boja | Roza |
| Naziv i vrsta robe | DENVER KPC-1370P instant dečiji fotoaparat, roze | |
| Tip i model | Akcijske video kamere | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |