Fotografije koje izgledaju kao “iz studija”
AI obrada, detalji i stabilan zum daju sigurnost u svakom kadru – i danju i noću.
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Dostavljamo već od 06.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Vrhunski telefon koji spaja profesionalnu fotografiju, ultra-svetao OLED ekran, moćne performanse i premium izdržljivost – spreman za svaki dan.
AI obrada, detalji i stabilan zum daju sigurnost u svakom kadru – i danju i noću.
Eye Comfort pristup + napredno zatamnjivanje za duže gledanje bez zamora.
Optimizacija potrošnje + brzo punjenje da si uvek spreman kad treba.
Otpornost na vodu/prašinu uz dodatne sertifikacije za zahtevnije uslove.
| Brand | Honor |
| Boja | Zlatna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.71 " |
| Tip ekrana | LTPO OLED, 120Hz, 1256 x 2808, 1800 niti |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 200 MP |
| Prednja kamera | 50 MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
| Kapacitet baterije | 7100 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Visina | 161.2 mm |
| Širina | 75 mm |
| Dubina | 8.3 mm |
| Naziv i vrsta robe | HONOR Magic8 Pro 5G 12GB + 512GB Sunrise Gold, mobilni telefon (5109CCPP) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |