SAMSUNG Galaxy A37 5G 8GB + 256GB Awesome Graygreen , mobilni telefon (SM-A376BDGGEUC)ID EK000847394
SAMSUNG Galaxy A37 5G 8GB + 256GB Awesome Graygreen , mobilni telefon (SM-A376BDGGEUC)ID: EK000847394
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 74.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 59.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.903,00 din
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP |
| Prednja kamera | 12 |
| Tip procesora | Exynos 1480 (4 nm) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 16 |
| Visina | 162.9 mm |
| Širina | 78.2 mm |
| Dubina | 7.4 mm |
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Galaxy A37 5G 8GB + 256GB Awesome Graygreen , mobilni telefon (SM-A376BDGGEUC) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |