Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Sivi, mobilni telefonID EK000426444
Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Sivi, mobilni telefonID: EK000426444
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 33.590,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.626,00 din
Ekran 6,43", AMOLED, 90Hz, 1000 nits, 1080 x 2400 px, 20:9, 409 ppi, Corning Gorilla Glass 3 <...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran | 6,43", AMOLED, 90Hz, 1000 nits, 1080 x 2400 px, 20:9, 409 ppi, Corning Gorilla Glass 3 |
| Operativni sistem | Android 11, MIUI 13 |
| Procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 8 + 2 + 2 MP, PDAF, blic, HDR, panorama |
| Prednja kamera | 13 MP |
| Izlaz za slušalice | 3.5 mm |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Da |
| GPS | A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Radio | N/A |
| Senzori | Otiska prsta, ubrzanja, žiroskop, blizine, kompas |
| Baterija | 5000 mAh |
| Brzo punjeje | Da, 33w |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | 159.9 x 73.9 x 8.1 mm |
| Masa | 179 g |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Siva |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.4 " |
| Interna memorija | 128 GB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 50+8+2+2 |
| Prednja kamera | 13 |
| Tip procesora | Octa Core |
| SIM | Dual |
| Operativni sistem | Android |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Sivi, mobilni telefon |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |