Huawei Watch fit sportski GPS sat STIA09, PinkID EK000341722
Huawei Watch fit sportski GPS sat STIA09, PinkID: EK000341722
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 15.490,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 750,00 din
Huawei Watch fit sportski GPS sat STIA09, Pink | Ekran 1.64" | Rezolucija: 456 x 280 px | Bluetooth: Da |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran | 1.64", AMOLED, 456 x 280, osetljiv na dodir |
|---|---|
| Kompatibilni operativni sistemi | Android 5.0 ili novija verzija iOS 9.0 ili novija verzija |
| Interna memorija | 4 GB |
| GPS | Podržano |
| Bluetooth | Da |
| Trajanje baterije | Standardna upotreba 10 dana, Intenzivna upotreba: 7 danaGPS režim: 12 sati, Brzo punjenje: traje ceo dan sa 5 minuta punjenje |
| Senzori | IMU senzor (senzor za akcelerometar, senzor za žiroskop) Optički senzor srčane frekvencije Senzor kapaciteta Senzor ambijentalne svetlosti |
| Vodootpornost | 5 ATM: Uređaji usaglašeni sa 5ATM vodom imaju vodootpornost od 50 metara prema ISO standardu 22810:2010. Ovo znači da se mogu koristiti za aktivnosti u plitkim vodama kao što je plivanje u bazenu ili okeanu. Međutim, ne treba ih koristiti za skuba ronjenje, skijanje na vodi ili druge aktivnosti uključujući vodu velike brzine ili potapanje ispod niske dubine |
| Ostale karakteristike | Omogućen je 10 dana HUAVEI TruSleep ™, omogućeno je nadgledanje srčane frekvencije. Ekran se kratko proverava 200 puta dnevno, 50 poruka, 3 poziva i 3 alarma koji podsećaju za 24 sata i vežba se 30 minuta nedeljno. - Češća upotreba: 7 dana je omogućen HUAVEI TruSleep , omogućeno je nadgledanje srčanog udara. Ekran se na kratko proverava 500 puta dnevno, 50 poruka, 3 poziva i 3 alarma koji podsećaju za 24 sata i vežba 60 minuta nedeljno. GPS režim: 12 sati |
| Boja | Pink |
| Dimenzije | 46 × 30 × 10.7 mm |
| Masa | 21 g - bez narukvice |
| Poslovno ime uvoznika | Mison d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Huawei |
| Boja | Roza |
| Naziv i vrsta robe | Huawei Watch fit sportski GPS sat STIA09, Pink |
| Tip i model | Sportski pametni satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Mison d.o.o. |